O nas

kamienica_onasKRÓTKO O LANDER'S

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 14 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w regionie. Jednocześnie - jako jednostka indywidualna, nie będąca częścią sieci - udało nam się zachować PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ, gdzie nikt z naszych kursantów nie jest anonimowy, a nauka w LANDER'S to mile spędzony czas w towarzystwie przyjaciół.

Stała kadra lektorska i trenerska oraz wypracowany i sprawdzony system organizacji szkoleń zapewniają naszym kursantom osiąganie zamierzonych celów tj. umiejętności czynnego komunikowania się w języku obcym, potwierdzony Certyfikatem honorowanym na całym świecie.

NASZA MISJA

"O NASZYM SUKCESIE ŚWIADCZĄ SUKCESY NASZYCH KURSANTÓW". Powyższa maksyma wyznacza kierunek naszego rozwoju, a zarazem stanowi bazę naszych relacji z Klientami, Kontrahentami oraz Personelem i Kadrą Trenerską. W ten sposób udaje nam się połączyć przyjazną atmosferę z profesjonalizmem w każdym naszym działaniu.  Owocuje to najczęściej wieloletnią współpracą z naszymi Klientami oraz zaufaniem z jakim utożsamia się marka LANDER'S

CO NAS WYRÓŻNIA

Na rynku istnieje wiele różnych form uczenia się języka obcego. Dlaczego więc warto wybrać LANDER'S?

 • 12 LAT DOŚWIADCZENIA

   Przez 12 lat działalności LANDER'S, z naszych usług skorzystało kilka tysięcy dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi kursanci przekonali się, że LANDER'S to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale społeczność i często bezinteresowne zaangażowanie grupy ludzi w tworzenie coraz ciekawszych i skuteczniejszych sposobów nauczania. Dzięki temu każdy nasz kurs z roku na rok jest coraz lepszy, a nasza oferta otwiera się na zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów.

  Nowością na rok 2013/14 jest opracowany przez Zespół LANDER'S autorski program nauczania skierowany do naszych najmłodszych kursantów w wieku od 2-7 lat. STARTERS TREE - zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym kursem na naszej stronie internetowej oraz w naszej siedzibie. 

 • KADRA LEKTORSKA

   LANDER'S to przede wszystkim grono wspaniałych lektorów którzy uczą z pasją i wielkim zaangażowaniem. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów jak i przez Native Speakers z pełnym przygotowaniem metodycznym. Kreatywni i pełni charyzmy lecz również wymagający, dla których nauczanie języka obcego to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. W obecnych czasach nie ma jednej metody nauczania języków obcych, która jest skuteczna dla wszystkich, każdy lektor specjalizuje się w obrębie wybranej grupy wiekowej. Aby zapoznać się bliżej z naszą kadrą wejdź TUTAJ

 • KURSY DOBRANE DO KONKRETNEJ GRUPY WIEKOWEJ

   Przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów, w których metody nauczania oraz programy zostały dobrane odpowiednio do grupy wiekowej naszych Kursantów.

 • JAKOŚĆ NAUCZANIA

  O jakości nauczania świadczą nie tylko wymierne sukcesy naszych Kursantów w olimpiadach językowych (w 2013r. trzech naszych kursantów w wieku gimnazjalnym dostało się do ścisłego finału!).  LANDER'S jako jedna nielicznych placówek w województwie śląskim posiada AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY w KATOWICACH, która potwierdza stosowanie wysokich standardów nauczania. Dodatkowo jesteśmy CENTRUM EGZAMINACYJNYM CITY&GUILDS -uzyskane w naszej placówce certyfikaty rozpoznawalne są na całym świecie.  

 • DOWÓZ KURSANTÓW NA ZAJĘCIA

  LANDER'S jest jedyną szkołą językową w Tychach (a być może również w Polsce), która w odpowiedzi na potrzeby Rodziców naszych kursantów, przywozi i odwozi Kursantów naszym szkolnym BUSEM. Atmosfera jaka panuje podczas dojazdów naszym "LANDERSoBUSEM"bezpośrednio wpłynęła na wpisanie jego "pojazdu" przez naszych Kursantów na listę pojazdów "Kultowych"  

 • WYPOSAŻENIE I ZAPLECZE DYDAKTYCZNE

  Aby nauka w LANDER'S była skuteczna a zarazem przyjemna, do dyspozycji naszych kursantów mamy nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone w tablice interaktywne, nagłośnienie audio, bibiotekę językową i wiele innych autorskich pomocy naukowych które wykorzystujemy na naszych zajęciach. W dzisiejszych czasach, wiedza i umiejętności Lektora są bardzo ważne, ale równie ważne są narzędzia na których Lektor pracuje i jakie ma do dyspozycji. 

 • ATRAKCYJNE CENY

  LANDER'S nie jest placówką sieciową, a posiadając własną siedzibę możemy pozwolić sobie na ceny które są atrakcyjne dla Kursantów a jednocześnie gwarantują zatrudnienie najlepszych Lektorów na rynku. 

 • DOBRA LOKALIZACJA

  LANDER'S mieści się na STARYCH TYCHACH przy ul. Sienkiewicza 7. Dla naszych Klientów zapewniamy bezpłatny parking przy samym budynku. W odległości 100 m. od budynku znajduje się przystanek autobusowy. Zapraszamy do nas: bez korków i bez opłat parkingowych.

 

Scroll to Top