WITAJ NA STRONIE UCZESNITKA PROJEKTU

AKADEMIA

DOBREGO PRACOWNIKA!

POMOŻEMY CI ZDOBYĆ WYMARZONY ZAWÓD I MIEJSCE PRACY!

Ile kosztuje udział w projekcie?

Udział w naszym Projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY! Co więcej, jako uczestnik otrzymasz m.in.:

 • wsparcie doradcy zawodowego
 • stypendium szkoleniowe
 • stypendium stażowe
 • zwrot kosztów dojazdu na szkolenia i staż
 • bezpłatny pakiet szkoleń 

Jaki zawód mogę zdobyć w projekcie?

To TY wybierasz zawód jaki chcesz zdobyć. Nasz doradca zawodowy pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Nasi uczestnicy wybierają zawody które pozwalają im znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę tj. 

 • KOSMETYCZKA
 • FRYZJER
 • PRACOWNIK REJESTRACJI MEDYCZNEJ Z PODSTAWAMI SPRZEDAŻY
 • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
 • SPAWACZ
 • PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
 • KRAWCOWA
 • i wiele innych

Kiedy mogę się zapisać?

Do projektu można się zapisać w każdej chwili
od września 2019r. do grudnia 2020r.!

Jeżeli interesuje Cię udział w naszym projekcie zadzwoń :
32 227 70 77
Na pewno pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy, który pozwoli nam skontaktować się z Tobą aby udzielić Ci wszystkich informacji

Jak wygląda udział w projekcie?

1. Wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy nic nie ryzykujesz, bo nie jesteś jeszcze uczestnikiem projektu. Na podstawie informacji z formularza sprawdzimy czy spełniasz wszystkie wymogi uczestnika, w szczególności:

 • czy jesteś osobą w wieku 18-29 lat?
 • czy jesteś osobą bierną zawodowo tzn. nie pracujesz, nie jesteś zarejestrowany/a w urzędzie pracy, nie uczysz się
  (UWAGA! studenci studiów zaocznych mogą być uczestnikami projektu)
 • czy mieszkasz na terenie województwa śląskiego,

2. Jeżeli wszystkie wymogi Uczestnika będą spełnione, wypełnisz z naszą pomocą wszystkie dokumenty rekrutacyjne a następnie podpiszesz Umowę Uczestnictwa – dopiero wówczas będziesz pełnoprawnym uczestnikiem projektu.

Pamiętaj!, w każdym momencie udziału w projekcie, chętnie Ci pomożemy, abyś mógł/mogła bez stresu uczestniczyć we wszystkich etapach projektu.

3. I ETAP : spotkanie z doradcą zawodowym. Podczas spotkania z doradcą zawodowym, poznasz swoje mocne strony oraz wrodzone zdolności do wykonywania różnych zadań. Na tej podstawie wspólnie z doradcą podejmiecie decyzję, jaki zawód będzie sprawiać Ci najwięcej satysfakcji i radości. W ten sposób dobrany zostanie dla Ciebie pakiet szkoleń, który pozwoli Ci zdobyć kwalifikacje do wykonywania twojego wymarzonego zawodu.

4. II ETAP: szkoleniaW zależności od rodzaju szkoleń, przez ok. 1 miesiąc będziesz uczestnikiem szkolenia, które pozwoli Ci zdobyć odpowiednie kwalifikacjie do wybranego przez ciebie zawodu.

Pamiętaj! Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Dodatkowo jako uczestnik szkolenia otrzymasz od nas stypendium szkoleniowe w wysokości ok.  1033 zł „na rękę” + zwrot kosztów dojazdu na szkolenia!

5. III ETAP: staże zawodowePo zakończony szkoleniu i zdobyciu kwalifikacji, otrzymasz od nas propozycję zdobycia praktyki zawodowej w jednej z polecanych przez nas Firm. Staż trwa 3 miesiące i dla uczestników naszego projektu jest płatny!

Pamiętaj! Oprócz cennego doświadczenia, za udział w stażu otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1327 zł/miesiąc oraz zwrot kosztów dojazdu na staż!

6. IV ETAP: praca w wymarzonej Firmie.  Po szkoleniu i uzyskaniu kwalifikacji możesz od razu skorzystać z usług naszego pośrednika pracy, który pomoże Ci w zatrudnieniu się w Firmie na stanowisku odpowiednim do twoich kwalifikacji. Możesz również, skorzystać najpierw ze stażu zawodowego, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe doświadczenie, o czym pisaliśmy w ETAPIE III. Aby w pełni zakończyć udział w projekcie, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pracę, gdzie zgodnie z wymogami projektu powinieneś być zatrudniony co najmniej przez 14 dni.Pamiętaj! Nasi specjaliści pomogą Ci w znalezieniu pracy, która spełni twoje oczekiwania, przygotujemy Cię na rozmowy kwalifikacyjne oraz będziemy twoim wsparciem na początku twojej kariery zawodowej w nowej Firmie.

Podstawowe dokumenty projektu: (kliknij aby pobrać)

 1. REGULAMIN UCZESTNICTWA
 2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 3. OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA

Terminy realizacji projektu oraz źródło dofinansowania

Projekt pn. AKADEMIA DOBREGO PRACOWNIKA” jest współfinansowany ze środków Uni Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. nr projektu: POWR.01.02.01-24-0155/18,

Termin realizacji projektu: 08.2019r – 02.2021r.