Język Angielski Tychy: Nauka języków dla dzieci i dorosłych

Kursy językowe

Oferujemy kursy językowe w czterech językach: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Kursy z dofinansowaniem

Nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm województwa Śląskiego.

Projekty Unijne

Aktualnie zapraszamy na BEZPŁATNE kursy: Nowoczesny Magazynier oraz Zawodowy Kierowca kat. C.

Uczymy dzieci i dorosłych. Robimy to profesjonalnie!

- 4 języki: angielski, niemiecki , włoski, hiszpański - kursy roczne i semestralne na 6 poziomach zaawansowania - przygotowanie do Matury oraz międzynarodowych certyfikatów językowych TOIEC, LCCI - małe grupy od 5 - 10 osób – tworzone wg wieku uczestników - audyt językowy – stały monitoring postępów w nauce
- Autorski program nauczania wyróżniony przez MEN - kursy roczne i semestralne na 4 poziomach zaawansowania - łączymy naukę języka z rozwijaniem innych kompetencji tj. praca w grupie - możliwość przywozu i odwozu dziecka naszym szkolnym Busem
LANDER'S jest jedyną szkołą językową w Tychach (a być może również w Polsce), która w odpowiedzi na potrzeby Rodziców naszych kursantów, przywozi i odwozi Kursantów naszym szkolnym BUSEM. - oszczędność czasu rodziców i opiekunów - zawodowi kierowcy - stała, ustalona przez cały rok szkolny trasa dojazdów.

Krótko o nas

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 17 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w Tychach oraz regionie.

Jakość naszych usług potwierdzają:

- Akredytacja Kuratorium Oświaty - znak jakości DEKRA SUS 2.0 - Centrum egzaminacyjne TOEIC - Centrum egzaminacyjne LCCI - pozytywne opinie naszych Klientów

Dołącz do nas!

Blog i porady

Szukasz ciekawych artykułów na temat nauki języków obcych? A Może interesują Cię porady związane z naszą działalnością? Nie czekaj i spradź naszego bloga!

Kontakt:

  • Adres:

ul. Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy

  • Telefon:

32 227 13 46

  • E-mail:

biuro@landers.pl

Angielski Tychy

We współczesnej rzeczywistości znajomość angielskiego, który uznawany jest za język międzynarodowy, tzn. umożliwiający porozumiewanie się z ludźmi na całym świecie to absolutna podstawa. W XXI wieku bez angielskiego ani rusz! W związku z tym nie ma na co czekać, najwyższa pora zapisać się na kurs angielskiego od podstaw i nadrobić zaległości!

Angielski od podstaw

W odpowiedzi na wymagania obecnych czasów oferta naszego Centrum Szkoleniowego i Językowego Lander’s, którego siedziba znajduje się w Tychach przede wszystkim obejmuje angielski od podstaw. Wszystkim zainteresowanym proponujemy dwie opcje - kursy dla dzieci oraz kursy dla dorosłych. Wobec tego, nie ważne ile masz lat, wciąż możesz rozpocząć naukę!

Angielski w tłumaczeniach

Już dawno masz za sobą etap nauki angielskiego od podstaw? Możesz pochwalić się ogromnym zasobem słownictwa i nienaganną gramatyką? Język oraz kultura Wyspiarzy i Amerykanów zafascynowały Cię na tyle, że doskonale radzisz sobie z angielskim w tłumaczeniach? Zastanawiasz się czy Tychy to odpowiednie miejsce na uzyskanie odpowiednich certyfikatów, które pozwolą Ci pracować z językiem angielskim. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kursów i projektów EFS!