Język Hiszpański Tychy: Nauka języków dla dzieci i dorosłych

Kursy językowe

Oferujemy kursy językowe w czterech językach: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Kursy z dofinansowaniem

Nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm województwa Śląskiego.

Projekty Unijne

Aktualnie zapraszamy na BEZPŁATNE kursy: Nowoczesny Magazynier oraz Zawodowy Kierowca kat. C.

Uczymy dzieci i dorosłych. Robimy to profesjonalnie!

- 4 języki: angielski, niemiecki , włoski, hiszpański - kursy roczne i semestralne na 6 poziomach zaawansowania - przygotowanie do Matury oraz międzynarodowych certyfikatów językowych TOIEC, LCCI - małe grupy od 5 - 10 osób – tworzone wg wieku uczestników - audyt językowy – stały monitoring postępów w nauce
- Autorski program nauczania wyróżniony przez MEN - kursy roczne i semestralne na 4 poziomach zaawansowania - łączymy naukę języka z rozwijaniem innych kompetencji tj. praca w grupie - możliwość przywozu i odwozu dziecka naszym szkolnym Busem
LANDER'S jest jedyną szkołą językową w Tychach (a być może również w Polsce), która w odpowiedzi na potrzeby Rodziców naszych kursantów, przywozi i odwozi Kursantów naszym szkolnym BUSEM. - oszczędność czasu rodziców i opiekunów - zawodowi kierowcy - stała, ustalona przez cały rok szkolny trasa dojazdów.

Krótko o nas

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 17 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w Tychach oraz regionie.

Jakość naszych usług potwierdzają:

- Akredytacja Kuratorium Oświaty - znak jakości DEKRA SUS 2.0 - Centrum egzaminacyjne TOEIC - Centrum egzaminacyjne LCCI - pozytywne opinie naszych Klientów

Dołącz do nas!

Blog i porady

Szukasz ciekawych artykułów na temat nauki języków obcych? A Może interesują Cię porady związane z naszą działalnością? Nie czekaj i spradź naszego bloga!

Kontakt:

  • Adres:

ul. Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy

  • Telefon:

32 227 13 46

  • E-mail:

biuro@landers.pl

Hiszpański Tychy

Wszelkiego rodzaju rankingi, a także nauczyciele języków obcych, poligloci i osoby, które miały w swoim życiu okazję uczyć się przynajmniej kilku języków zgodnie stwierdzają, że zdecydowanie najłatwiejszym do przyswojenia jest język hiszpański. Nic więc dziwnego, że kursy hiszpańskiego cieszą się tak dużym zainteresowaniem, również wśród mieszkańców Tychów. Poza tym, niewątpliwie przyczynia się do tego fakt, że znajduje się on w gronie języków, którymi posługuje się największa ilość osób na całym świecie.

Hiszpański nauka

Przyswojenie choćby podstawowej wiedzy z zakresu języka hiszpańskiego to przysłowiowa bułka z masłem. Prawdopodobnie żaden inny język na świecie nie może się z nim równać pod względem poziomu trudności, a raczej łatwości. Mimo wszystko, wciąż zastanawiasz się, czy dasz radę opanować hiszpański? Nauka pójdzie Ci jak z płatka - tego jesteśmy pewni!

Hiszpański podstawy

Co sprawia, że język hiszpański jest tak prosty? Przede wszystkim nieskomplikowana gramatyka oraz słowa, których brzmienie jest nie tylko bardzo melodyjne, ale również łatwo skojarzyć je ze słowami występującymi w łacinie oraz języku angielskim. Po prostu żaden inny język nie brzmi tak znajomo jak hiszpański. Podstawy z zakresu gramatyki i słownictwa sprawią, że pokochasz ten język od samego początku i będziesz chciał uczyć się coraz więcej i więcej.

Hiszpański wymowa

Nie ulega wątpliwości, że jednym z czynników, które decydują o tym, hiszpański jest tak łatwym do nauki, a zarazem bardzo ładnym językiem jest wymowa. To dzięki poszczególnym słowom oraz ich brzmieniu w odróżnieniu do wielu innych języków, tak szybko wpada nam w ucho i pozostaje w pamięci na długo właśnie hiszpański. Wymowa - prosta, przyjemna - to jeden z większych atutów tego języka.

Hiszpański dla początkujących

Pragniesz w krótkim czasie opanować jeden z najpopularniejszych języków świata, by raz na jakiś czas opuścić Tychy i swobodnie podróżować po całym świecie? Hiszpański dla początkujących to kurs w sam raz dla Ciebie! Wobec tego, nie czekaj zgłoś się do naszej szkoły językowej i przekonaj się, jak świetnym językiem jest hiszpański.

Hiszpański dla dzieci

Nie ulega wątpliwości, że dzieci przyswajają języki obce dużo szybciej niż dorośli. A skoro żyjemy w czasach, w których znajomość kilku języków to coraz częściej standard, klucz do sukcesów zawodowych, nie ma na co czekać. Warto pomyśleć o przyszłości swojej pociechy i prócz obowiązkowego dziś angielskiego zapisać malca na hiszpański dla dzieci.

Hiszpański w tłumaczeniach

Jak już wspominaliśmy hiszpański jest jednym z najbardziej popularnych języków na całym świecie. W związku z tym nie dziwi, że współcześnie jest to często drugi, obok angielskiego język wymagany przez wielu pracodawców. Niezależnie od branży, w jakiej poszukujesz pracy, jeśli chcesz zajść naprawdę wysoko, bardzo możliwe, że będziesz musiał zmierzyć się z hiszpańskim w tłumaczeniach. Warto więc zapisać się na kurs i być przygotowanym zawczasu.