Lektorzy

 

 

Bernadeta SzydziakBernadeta Szydziak

DF512_EnglandFlag

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Od 2009 roku zajmuję się nauczaniem we wszystkich grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania. Interesuje mnie język angielski i bardzo chciałabym podzielić się swoją wiedzą . W wolnych chwilach czytam książki przygodowe oraz słucham muzyki."

 

 

KASIA MŁYŃSKAKatarzyna Młyńska

DF512_EnglandFlag

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie ukończyłam kierunek stosunki międzynarodowe. Język angielski od zawsze był moją pasją i hobby. Kolejne certyfikaty potwierdzające jego znajomość zdobywałam począwszy od szkoły średniej przez studia, aż po najwyższy na poziomie C2, który uzyskałam w 2011 roku. Uwielbiam podróże zagraniczne, choć i te po Polsce potrafią być niezapomniane, a także kino – w szczególności biograficzne i czerpiące scenariusze z prawdziwych wydarzeń . Na co dzień pracuję w przedszkolu, jako wychowawca przedszkolny. Obserwowanie oraz czynny wpływ na rozwój dzieci i przede wszystkim na nabywanie przez nie nowych umiejętności oraz wiedzy są dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące i motywujące.

 

SONY DSCEwa Czerwińska

DF512_EnglandFlag

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, kierunek język angielski; tytuł licencjacki zdobyty na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; tytuł magistra na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie na kierunku lingwistyka stosowana – tłumacz; podyplomowo skończone: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna. Pracuję jako nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w przedszkolu w Tychach. Lubię podróżować, szczególnie do Anglii i okolic Londynu, gdzie jestem średnio raz do roku. Interesuje mnie historia Wielkiej Brytanii, zwłaszcza czasów Henryka VIII. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, zwłaszcza podczas Mistrzostw Świata lub Europy.

 

 

Magdalena Michalska - zdjęcie

Magdalena Michalska

DF512_EnglandFlag

Doktorantka na Uniwersytecie Śląskim, nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 8 lat. Posiada certyfikaty CPE (Certificate of Proficiency English) i TKT (Teaching Knowlegde Test). Pracuje z różnymi grupami wiekowymi i na różnych poziomach zaawansowania, zajmuje się przygotowywaniem do egzaminów językowych tj. FCE, CAE oraz City&Guilds (poziomy A1 do B2 – w których była również egzaminatorem). Zawsze stara się, aby zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy i dopasowany do potrzeb kursantów. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – lubi turystykę górską i fitness oraz narciarstwo zjazdowe i biegowe.

 

 

 

Alicja Langer 2Alicja Langer

italy_flag-small

Ukończyła filologię włoską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, gdzie zdobyła tytuł licencjata, natomiast tytuł magistra otrzymała na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka włoskiego w technikum.  Współpracuje ze szkołami językowymi, prowadząc liczne kursy dla dzieci i dorosłych.

Swoją przygodę z językiem włoskim rozpoczęła dziesięć lat temu w liceum i kontynuowała ją na studiach. W tym czasie prowadziła także kursy angielskiego dla dzieci we Włoszech, gdzie doskonaliła znajomość języka. Już w czasie studiów zajmowała się tłumaczeniami tekstów z języka włoskiego oraz prowadziła kursy na podstawie autorskiego programu zajęć. 

Jej pasją jest fotografia, mowa ciała i podróże. Uwielbia być w ruchu, spotykać się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, uczyć się nowych rzeczy i wymyślać nowe sposoby spędzania wolnego czasu. We wszystkim co robi, towarzyszy jej uśmiech i pozytywna energia

 

 

HANNA LENARTHanna Lenart

italy_flag-small

"Ciao! Nazywam się Hania i jestem lektorem języka włoskiego oraz angielskiego. Prowadzę zajęcia zarówno z dorosłymi, młodzieżą jak i z dziećmi. W pracy mam możliwość poznania wielu ciekawych osób i czerpania radości z ich postępów w nauce, co daje mi niesamowicie dużo satysfakcji.

Moja pasja do tych języków zaczęła się już przedszkolu oglądając bajki w wersji oryginalnej i słuchając koncertów Pavarottiego:) Pasjonuję się kulturą włoską, począwszy od poezji Dantego, poprzez muzykę i jedzenie, na obyczajach zwykłych ludzi skończywszy.

Uwielbiam niespodzianki, grube książki, stare filmy i . śpiewać w samochodzie."

 

 

 

Scroll to Top