Język Niemiecki Tychy: Nauka języków dla dzieci i dorosłych

Kursy językowe

Oferujemy kursy językowe w czterech językach: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Kursy z dofinansowaniem

Nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm województwa Śląskiego.

Projekty Unijne

Aktualnie zapraszamy na BEZPŁATNE kursy: Nowoczesny Magazynier oraz Zawodowy Kierowca kat. C.

Uczymy dzieci i dorosłych. Robimy to profesjonalnie!

- 4 języki: angielski, niemiecki , włoski, hiszpański - kursy roczne i semestralne na 6 poziomach zaawansowania - przygotowanie do Matury oraz międzynarodowych certyfikatów językowych TOIEC, LCCI - małe grupy od 5 - 10 osób – tworzone wg wieku uczestników - audyt językowy – stały monitoring postępów w nauce
- Autorski program nauczania wyróżniony przez MEN - kursy roczne i semestralne na 4 poziomach zaawansowania - łączymy naukę języka z rozwijaniem innych kompetencji tj. praca w grupie - możliwość przywozu i odwozu dziecka naszym szkolnym Busem
LANDER'S jest jedyną szkołą językową w Tychach (a być może również w Polsce), która w odpowiedzi na potrzeby Rodziców naszych kursantów, przywozi i odwozi Kursantów naszym szkolnym BUSEM. - oszczędność czasu rodziców i opiekunów - zawodowi kierowcy - stała, ustalona przez cały rok szkolny trasa dojazdów.

Krótko o nas

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 17 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w Tychach oraz regionie.

Jakość naszych usług potwierdzają:

- Akredytacja Kuratorium Oświaty - znak jakości DEKRA SUS 2.0 - Centrum egzaminacyjne TOEIC - Centrum egzaminacyjne LCCI - pozytywne opinie naszych Klientów

Dołącz do nas!

Blog i porady

Szukasz ciekawych artykułów na temat nauki języków obcych? A Może interesują Cię porady związane z naszą działalnością? Nie czekaj i spradź naszego bloga!

Kontakt:

  • Adres:

ul. Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy

  • Telefon:

32 227 13 46

  • E-mail:

biuro@landers.pl

Niemiecki Tychy

W XXI wieku znajomość języka niemieckiego wciąż okazuje się bardzo przydatna, a nawet wymagana przez wielu pracodawców. Nic w tym dziwnego - ten zachodni kraj ze stolicą w przepięknym Berlinie to jeden z naszych największych sąsiadów. Firmy polskie, również te zlokalizowane na terenie Śląska, w tym Tychów znajdują więc wielu zagranicznych parterów właśnie wśród przedsiębiorstw niemieckich.

Niemiecki podstawy

Wbrew pozorom język niemiecki nie jest tak trudny, jak mogłoby się początkowo wydawać. Przede wszystkim nie wolno się zrażać, a także dobrze przemyśleć, jaka metoda nauki będzie w naszym przypadku najodpowiedniejsza. Jako szkoła językowa serdecznie polecamy skorzystanie z kursu językowego. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych lektorów da się polubić niemiecki. Podstawy oczywiście są najważniejsze. A od nich już prosta droga do sukcesu!

Niemiecki od podstaw

Wierzymy, że jasno wytłumaczone i opanowane do perfekcji podstawowe informacje dotyczące danego języka są kluczem do sukcesu. To na ich bazie można poszerzać swoją wiedzę o kolejne słówka, wyrażenia i zasady gramatyczne. Warto więc rozpocząć niemiecki od podstaw. Dzięki temu na kolejnych etapach nauki nie będziemy mieli poczucia, że mamy pewne braki z początków nauki.

Niemiecki od zera

W przypadku nauki wiek nie gra roli. Oczywiście dzieci zdecydowanie szybciej przyswajają wiedzę aniżeli osoby dorosłe czy też seniorzy. Mimo wszystko warto pamiętać, że języka można uczyć się w każdym wieku, co umożliwiają takie oferty szkół językowych, jak niemiecki od zera.

Niemiecki do matury

Nasza szkoła językowa nie tylko organizuje szkolenia z języka niemieckiego od podstaw dla początkujących. Z myślą o wszystkich młodych ludziach, uczniach szkół licealnych oraz technikum, którzy zamieszkują Tychy stworzyliśmy kursy przygotowujące do egzaminu dojrzałości. A zatem, nie czekaj dłużej, opanuj niemiecki do matury na tip-top!

Niemiecki z przyjemnością

Jako Centrum Szkoleniowe i Językowe, które działa na rynku nie od dziś doskonale rozumiemy, że skuteczna nauka to nauka z uśmiechem, humorem, pozytywnym podejściem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi lektorzy traktowali swój zawód jako pasję oraz zarażali nią swoich kursantów. Chcesz opanować do perfekcji niemiecki? Z przyjemnością pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!

Niemiecki z pasją

Podstawową zasadą, która przyświeca naszej szkole językowej jest nauka z przyjemnością. Niezależnie od tego, czy to język angielski czy też niemiecki, z pasją przekazujemy wiedzę wszystkim naszym kursantom. Zapraszamy do wspólnej nauki i doskonalenia swoich umiejętności!