O LANDER’S

LANDER'S education & services jest firmą szkoleniową działającą na polskim rynku od 2001 roku. Na przestrzeni 13 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Od 2001r. jesteśmy związani z edukacją dzieci, stale zagłębiając i udoskonalając metody nauczania języków obcych. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w regionie.

Jednocześnie - jako jednostka indywidualna, nie będąca częścią sieci - udało nam się zachować PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ, gdzie nikt z naszych kursantów nie jest anonimowy, a nauka w LANDER'S to mile spędzony czas w towarzystwie przyjaciół. Stała kadra lektorska i trenerska oraz wypracowany i sprawdzony system organizacji szkoleń zapewniają naszym kursantom osiąganie zamierzonych celów tj. umiejętności czynnego komunikowania się w języku obcym, potwierdzony Certyfikatem honorowanym na całym świecie.

Lander`s education & services posiada bardzo duże doświadczenie w organizacji projektów unijnych. Od 2005 r. udało nam się przeszkolić ponad 1000 kursantów.

Bogate doświadczenie i profesjonalizm pozwala naszym Klientom szybciej zdobyć wiedzę i realną przewagę w nauce języka obcego.

Scroll to Top