Krótko o Landers

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 14 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w regionie. Jednocześnie - jako jednostka indywidualna, nie będąca częścią sieci - udało nam się zachować PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ, gdzie nikt z naszych kursantów nie jest anonimowy, a nauka w LANDER'S to mile spędzony czas w towarzystwie przyjaciół.

Stała kadra lektorska i trenerska oraz wypracowany i sprawdzony system organizacji szkoleń zapewniają naszym kursantom osiąganie zamierzonych celów tj. umiejętności czynnego komunikowania się w języku obcym, potwierdzony Certyfikatem honorowanym na całym świecie.

Nasza misja

"O NASZYM SUKCESIE ŚWIADCZĄ SUKCESY NASZYCH KURSANTÓW". Powyższa maksyma wyznacza kierunek naszego rozwoju, a zarazem stanowi bazę naszych relacji z Klientami, Kontrahentami oraz Personelem i Kadrą Trenerską. W ten sposób udaje nam się połączyć przyjazną atmosferę z profesjonalizmem w każdym naszym działaniu. Owocuje to najczęściej wieloletnią współpracą z naszymi Klientami oraz zaufaniem z jakim utożsamia się marka LANDER'S

Galeria

Poznaj nas jeszcze bliżej. Sprawdź w naszej galerii zdjęcia naszych sal. Zobacz jak działamy profesjonalnie i skontaktuj się z nami.

Nasi lektorzy

Bernadeta Szydziak

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Od 2009 roku zajmuję się nauczaniem we wszystkich grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania. Interesuje mnie język angielski i bardzo chciałabym podzielić się swoją wiedzą . W wolnych chwilach czytam książki przygodowe oraz słucham muzyki.

Katarzyna Młyńska

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie ukończyłam kierunek stosunki międzynarodowe. Język angielski od zawsze był moją pasją i hobby. Kolejne certyfikaty potwierdzające jego znajomość zdobywałam począwszy od szkoły średniej przez studia, aż po najwyższy na poziomie C2, który uzyskałam w 2011 roku. Uwielbiam podróże zagraniczne, choć i te po Polsce potrafią być niezapomniane, a także kino – w szczególności biograficzne i czerpiące scenariusze z prawdziwych wydarzeń . Na co dzień pracuję w przedszkolu, jako wychowawca przedszkolny. Obserwowanie oraz czynny wpływ na rozwój dzieci i przede wszystkim na nabywanie przez nie nowych umiejętności oraz wiedzy są dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące i motywujące.

Ewa Czerwińska

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, kierunek język angielski; tytuł licencjacki zdobyty na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; tytuł magistra na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie na kierunku lingwistyka stosowana – tłumacz; podyplomowo skończone: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna. Pracuję jako nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w przedszkolu w Tychach. Lubię podróżować, szczególnie do Anglii i okolic Londynu, gdzie jestem średnio raz do roku. Interesuje mnie historia Wielkiej Brytanii, zwłaszcza czasów Henryka VIII. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, zwłaszcza podczas Mistrzostw Świata lub Europy.

Magdalena Michalska

Doktorantka na Uniwersytecie Śląskim, nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 8 lat. Posiada certyfikaty CPE (Certificate of Proficiency English) i TKT (Teaching Knowlegde Test). Pracuje z różnymi grupami wiekowymi i na różnych poziomach zaawansowania, zajmuje się przygotowywaniem do egzaminów językowych tj. FCE, CAE oraz City&Guilds (poziomy A1 do B2 – w których była również egzaminatorem). Zawsze stara się, aby zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy i dopasowany do potrzeb kursantów. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – lubi turystykę górską i fitness oraz narciarstwo zjazdowe i biegowe.

Alicja Langer

Ukończyła filologię włoską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, gdzie zdobyła tytuł licencjata, natomiast tytuł magistra otrzymała na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka włoskiego w technikum. Współpracuje ze szkołami językowymi, prowadząc liczne kursy dla dzieci i dorosłych. Swoją przygodę z językiem włoskim rozpoczęła dziesięć lat temu w liceum i kontynuowała ją na studiach. W tym czasie prowadziła także kursy angielskiego dla dzieci we Włoszech, gdzie doskonaliła znajomość języka. Już w czasie studiów zajmowała się tłumaczeniami tekstów z języka włoskiego oraz prowadziła kursy na podstawie autorskiego programu zajęć. Jej pasją jest fotografia, mowa ciała i podróże. Uwielbia być w ruchu, spotykać się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, uczyć się nowych rzeczy i wymyślać nowe sposoby spędzania wolnego czasu. We wszystkim co robi, towarzyszy jej uśmiech i pozytywna energia

Hanna Lenart

"Ciao! Nazywam się Hania i jestem lektorem języka włoskiego oraz angielskiego. Prowadzę zajęcia zarówno z dorosłymi, młodzieżą jak i z dziećmi. W pracy mam możliwość poznania wielu ciekawych osób i czerpania radości z ich postępów w nauce, co daje mi niesamowicie dużo satysfakcji. Moja pasja do tych języków zaczęła się już przedszkolu oglądając bajki w wersji oryginalnej i słuchając koncertów Pavarottiego:) Pasjonuję się kulturą włoską, począwszy od poezji Dantego, poprzez muzykę i jedzenie, na obyczajach zwykłych ludzi skończywszy. Uwielbiam niespodzianki, grube książki, stare filmy i . śpiewać w samochodzie."