Język Włoski Tychy: Nauka języków dla dzieci i dorosłych

Kursy językowe

Oferujemy kursy językowe w czterech językach: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Kursy z dofinansowaniem

Nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm województwa Śląskiego.

Projekty Unijne

Aktualnie zapraszamy na BEZPŁATNE kursy: Nowoczesny Magazynier oraz Zawodowy Kierowca kat. C.

Uczymy dzieci i dorosłych. Robimy to profesjonalnie!

- 4 języki: angielski, niemiecki , włoski, hiszpański - kursy roczne i semestralne na 6 poziomach zaawansowania - przygotowanie do Matury oraz międzynarodowych certyfikatów językowych TOIEC, LCCI - małe grupy od 5 - 10 osób – tworzone wg wieku uczestników - audyt językowy – stały monitoring postępów w nauce
- Autorski program nauczania wyróżniony przez MEN - kursy roczne i semestralne na 4 poziomach zaawansowania - łączymy naukę języka z rozwijaniem innych kompetencji tj. praca w grupie - możliwość przywozu i odwozu dziecka naszym szkolnym Busem
LANDER'S jest jedyną szkołą językową w Tychach (a być może również w Polsce), która w odpowiedzi na potrzeby Rodziców naszych kursantów, przywozi i odwozi Kursantów naszym szkolnym BUSEM. - oszczędność czasu rodziców i opiekunów - zawodowi kierowcy - stała, ustalona przez cały rok szkolny trasa dojazdów.

Krótko o nas

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 17 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w Tychach oraz regionie.

Jakość naszych usług potwierdzają:

- Akredytacja Kuratorium Oświaty - znak jakości DEKRA SUS 2.0 - Centrum egzaminacyjne TOEIC - Centrum egzaminacyjne LCCI - pozytywne opinie naszych Klientów

Dołącz do nas!

Blog i porady

Szukasz ciekawych artykułów na temat nauki języków obcych? A Może interesują Cię porady związane z naszą działalnością? Nie czekaj i spradź naszego bloga!

Kontakt:

  • Adres:

ul. Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy

  • Telefon:

32 227 13 46

  • E-mail:

biuro@landers.pl

Włoski Tychy

Słoneczna Italia to kraj, który fascynuje Cię odkąd tylko sięgasz pamięcią? Włoska kultura, obyczaje, ludzie, język pociągają Cię na tyle, że nieustannie marzysz o wakacyjnych podróżach do Rzymu, Florencji, Mediolanu, Wenecji oraz na gorącą Sycylię? Zimą jako zapalony narciarz odwiedzasz zaś włoskie Alpy? A może prowadzić interesy z Włochami? Być może warto skorzystać z kursu włoskiego w pigułce bądź też włoskiego od podstaw, by w przyszłości móc porozumiewać się z mieszkańcami tego południowego kraju w ich ojczystym języku?

Włoski w pigułce

Mieszkach na Śląsku i to właśnie tu, w okolicach pięknego miasta Tychy poszukujesz szkół językowych, które oferują włoski w pigułce? Dobrze trafiłeś! Nasze Centrum Szkoleniowe i Językowe Lander’s ma coś specjalnie dla Ciebie! W krótkim czasie przekażemy Ci najważniejszą wiedzę, nauczymy najpotrzebniejszych słówek i zwrotów oraz podstawowych zasad gramatyki tak, by przy kolejnej wizycie w cudownej Italii porozumiewanie się z Włochami nie sprawiało Ci najmniejszych kłopotów.

Włoski od podstaw

Jeśli naukę języka obcego traktujesz naprawdę poważnie, a jego znajomość ma Ci umożliwić awans na wyższe stanowisko oraz być kluczem do sukcesów zawodowych na opanowanie języka włoskiego warto poświęcić nieco więcej czasu. Zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z tym językiem. W takiej sytuacji jako szkoła językowa, która działa na terenie Tychów od wielu już lat zalecamy skorzystanie z oferty włoskiego od podstaw.