DOFINANSOWANE DO 80%, INDYWIDUALNE KURSY DLA FIRM

DOFINANSOWANE DO 80%, INDYWIDUALNE KURSY DLA FIRM

 

Kursy i szkolenia z dofinansowaniem do 80% dla pracowników. Uzyskaj dofinansowanie na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników i efektywnie rozwijaj swój zespół!

Co to jest?

Baza Usług Rozwojowych jest to ogólnodostępny i bezpłatny portal w którym można znaleźć oferty usług rozwojowych, takich jak kursy oraz szkolenia. Dzięki temu przedsiębiorcy oraz pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe, a wszystko to jest dofinansowane ze środków UE.

Dla kogo?

Projekt skierowany jest do Mikro, Małych oraz Średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego oraz ich pracowników. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa można uzyskać dofinansowanie:
☑ Mikro przedsiębiorstwa – zatrudniają mniej niż 10 pracowników – dofinansowanie do 80%
☑ Małe przedsiębiorstwa – zatrudniają mniej niż 50 pracowników – dofinansowanie do 70%
☑ Średnie przedsiębiorstwa – zatrudniają mniej niż 250 pracowników – dofinansowanie do 60%

Wartość dofinansowania: Maksymalnie na przedsiębiorstwo 100 000zł

Jak uzyskać dofinansowanie?

  1. Załóż konto przedsiębiorcy na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/\
  2. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą należy założyć profil UCZESTNIK INSTYTUCJONALNY, natomiast wszyscy, którzy będą uczestniczyć w usługach rozwojowych (również przedsiębiorca jeżeli będzie uczestniczyć w usłudze) – UCZESTNIK INDYWIDUALNY.
  3. Skontaktuj się z LANDER’S aby umówić się na spotkanie organizacyjne, gdzie zostanie omówiony program nauczania oraz harmonogram.
  4. Złóż fiszkę wniosku poprzez platformę SEKAP w dniu i o godzinie wskazanej w harmonogramie naborów https://rpo.wup-katowice.pl/czytaj/harmonogram_naborow_w_psf_w_2020_roku
  5. Wypełnij dokumenty zgłoszeniowe OPERATORA z którym zostanie podpisana umowa o dofinansowanie – udzielamy wszelkiej pomocy w tym zakresie
  6. OPERATOR skontaktuje się z Tobą w sprawie podpisania umowy.
  7. Zapisz się i/lub pracowników na usługę na https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ – również udzielamy wszelkiej pomocy w tym zakresie.
  8. Uczęszczaj na kurs 😀