kierowca
zawodowy
kat. C

Uprawnienia kierowcy kat. C są obecnie bardzo pożądane na rynku pracy, a co za tym idzie - dają szansę na zdobycie satysfakcjonującego zatrudnienia. Dodatkowo jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i wyznajesz zasadę "podróżować to znaczy żyć" mamy na Ciebie pomysł, a brzmi on właśnie zawodowy kierowca kat. C

NR WND RPSL.11.03.00-24-06G1/19

Hispanic woman truck driver and company delivery truck.

Celem naszego szkolenia jest wdrożenie uczestników do pracy w terenie oraz przekazanie wiedzy potrzebnej do pracy na tym stanowisku. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, która posiada wieloletnie doświadczenie.

Co ważne,  każdy z modułów programu  będzie przepracowany zarówno w teorii jak i w praktyce. Dlatego ukończenie takiego kursu jest nie tylko sporym atutem podczas procesu rekrutacyjnego, ale również znacznym ułatwieniem w początkach pracy w tejże branży.

 

 

 

 

Semi Truck Driver Job
Caucasian woman truck driver in the cab of her commercial truck at a truck stop
Delivering parcel by the van
Portrait of a Caucasian woman driver and her commercial truck.

Program kursu obejmuje następujące moduły:

prawo jazdy kat C

➡ zajęcia teoretyczne i praktyczne zgodne z obowiązującymi przepisami +materiały szkoleniowe

➡ badania lekarskie i psychologiczne


➡ egzamin zewnętrzny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD)

kwalifikacja wstępna przyspieszona

(130h teorii + 10h praktyki)

➡materiały szkoleniowe + badania lekarskie i psychologiczne egzamin zewnętrzny szkolenia teoretyczno-warsztatowe + materiały szkoleniowe + egzamin zewnętrznyjęzyk angielski (80h)


➡ materiały szkoleniowe


➡ kurs zakończony międzynarodowym egzaminem języka angielskiego

eco-driving


6h teorii +1,5h symulacji eco-jazdy mobilnym symulatorem jazdy + materiały szkoleniowe + egzamin zewnętrzny

defensive driving


6h teorii +1,5h symulacji defensive - driving mobilnym symulatorem jazdy + materiały szkoleniowe + egzamin zewnętrznymocowanie ładunków w transporcie drogowym


➡ 12h teorii + 1h praktycznych zajęć + materiały szkoleniowe

rozliczanie czasu pracy kierowców w transporcie drogowym


➡ 18h teorii + materiały szkoleniowe + egzamin zewnętrznyPerspektywy zatrudnienia

Znalezienie nowej pracy przez kierowcę posiadającego wszystkie wymagane uprawnienia kat C zajmuje jedynie 2/3 dni!  To fakt, który powinien w znacznym stopniu skłonić do rozważenia pracy w tej branży. 

Kwestia zarobków również powinna być zadowalająca, bowiem średnie wynagrodzenia w spedycji są wysokie, często przekraczające poziom średniej krajowej.  

Obecność kursu języka angielskiego w naszym pakiecie kursowym również nie jest przypadkowa. Otóż trasy międzynarodowe są zwykle lepiej opłacalne niż krajowe, a jak wiadomo - za granicą bez języka obcego ani rusz.Perspektywy zatrudnienia

Znalezienie nowej pracy przez kierowcę posiadającego wszystkie wymagane uprawnienia kat C zajmuje jedynie 2/ 3 dni!  To fakt, który powinien w znacznym stopniu skłonić do rozważenia pracy w tej branży. 

Kwestia zarobków również powinna być zadowalająca, bowiem średnie wynagrodzenia w spedycji są wysokie, często przekraczające poziom średniej krajowej.  

Obecność kursu języka angielskiego w naszym pakiecie również nie jest przypadkowa. Otóż trasy międzynarodowe są zwykle lepiej opłacalne niż krajowe, a jak wiadomo, za granicą bez języka obcego ani rusz.