Kursy dla Dorosłych

Business course

Język w praktycznym zastosowaniu

 

W kursach dla dorosłych duży nacisk kładziemy na przełamanie bariery językowej w kontekście codziennych sytuacji życiowych. Jest to kurs przygotowany zarówno dla tych, którzy chcą poznać nowy język jak również podszkolić dotychczasowe umiejętności.

Conversation

Dla dorosłych przygotowaliśmy następujące rodzaje kursów:

konwersacyjne

specjalistyczne

Mamy jeszcze kilka przydatnych informacji, które mogą Cię zainteresować

zalety kursów

"

Grupy różnicowane są ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania uczestników, a to oznacza, że nikt nie nabawi się u nas kmpleksów dotyczących wieku czy niewystarczających umiejętności językowych względem reszty kursantów. Dlatego też na wymówkę pod tytułem Taki kurs to nie dla mnie - nie ma po prostu miejsca!

"

Wiedząc , że dzisiaj każdy z nas żyje w większym bądź mniejszym pośpiechu, co niestety nie sprzyja systematycznej nauce, proponujemy różne techniki pamięciowo-powtórzeniowe. W ten sposób nawet krzątając się w kuchni czy robiąc weekendowe porządki można przyswajać wymagany materiał

"

Nie da się ukryć, że duża dawka wiedzy zdobytej na zajęciach wymaga nieco uporządkowania . W tym celu warto zajrzeć do naszej biblioteki językowej czy kafejki internetowej i na spokojnie przeanalizować swoje notatki. I pamiętaj, żaden sukces językowy nie jest możliwy bez pozytywnego nastawienia!