KURSY DLA DOROSŁYCH

JĘZYK W PRAKTYCZNYM ZASTOSOWANIU

W kursach dla dorosłych duży nacisk kładziemy na przełamanie bariery językowej w kontekście codziennych sytuacji życiowych. Jest to kurs przygotowany zarówno dla tych, którzy chcą poznać nowy język  jak również podszkolić dotychczasowe umiejętności.

DOROSŁYM PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE RODZAJE KURSÓW:

konwersacyjne

specjalistyczne

przygotowujące do egzaminów językowych

MAMY JESZCZE KILKA PRZYDATNYCH INFORMACJI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ :

📌 Grupy różnicowane są ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania uczestników, a to oznacza, że nikt nie nabawi się u nas kompleksów dotyczących wieku czy też niewystarczających umiejętności językowych względem reszty kursantów. Dlatego też na wymówkę pod tytułem Taki kurs to nie dla mnie – nie ma po prostu miejsca! 😀

📌 Wiedząc, że dzisiaj każdy z nas żyje w większym bądź mniejszym pośpiechu, co niestety nie sprzyja systematycznej nauce, proponujemy różne techniki pamięciowo – powtórzeniowe. W ten sposób nawet krzątając się w kuchni czy robiąc weekendowe porządki można przyswajać wymagany materiał!

📌 Nie da się ukryć, że duża dawka wiedzy zdobytej na zajęciach wymaga nieco uporządkowania. W tym celu warto zajrzeć do naszej biblioteki językowej czy kafejki internetowej i na spokojnie przeanalizować swoje notatki.