W swojej ofercie LANDER’S posiada również kursy językowe prowadzone zdalnie. Dzięki nim nasi Kursanci mają możliwość nauki o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca na świecie. Zajęcia prowadzą nasi doświadczeni lektorzy, którzy posiadają umiejętności nie tylko w dziedzinie języka, ale również w dziedzinie nauczania. Zajęcia prowadzone są z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu nauka języka jest przyjemna i efektywna 🙂 

Uczniowie mogą wybierać spośród różnych poziomów zaawansowania oraz różnych języków, w tym angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i polskiego jako języka obcego. Nasze kursu obejmują zarówno naukę gramatyki i słownictwa jak i konwersacje, dzięki czemu Kursanci rozwijają swoje umiejętności językowe na różnych poziomach.

Zajęcia zdalne prowadzimy za pośrednictwem komercyjnej platformy internetowej ZOOM, co pozwala na interaktywną i dynamiczną naukę, a także na pracę w grupie oraz na kontakt z lektorem. Żeby zachęcić do interakcji z Kursantem, nasi lektorzy na zajęciach często wykorzystują interaktywne gry językowe, quizy oraz prezentują filmy, które są później podstawą do dyskusji w obcym języku.

Kursy zdalne to doskonała opcja zarówno również dla firm, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe swoich pracowników z dowolnego miejsca. Ich kluczową zaletą jest to, że pozwalają na  oszczędność czasu i kosztów. Eliminują również konieczność dojazdu do szkoły językowej, co pozwala na zwiększenie efektywności pracowników.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się na dowolny kursy językowy on-line: