Kursy z dofinansowaniem do 80% dla pracowników

Modern employer

Uzyskaj dofinansowanie na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Co to jest?

Baza Usług Rozwojowych jest to ogólnodostępny i bezpłatny portal w którym można znaleźć oferty usług rozwojowych, takich jak kursy oraz szkolenia. Dzięki temu przedsiębiorcy oraz pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe, a wszystko to jest dofinansowane ze środków UE na lata 2014-2023.

Dla kogo?

Projekt skierowany jest do Mikro, Małych oraz Średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego oraz ich pracowników. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa można uzyskać dofinansowanie:

– Mikro przedsiębiorstwa  zatrudniają mniej niż 10 pracowników – dofinansowanie do 80%

– Małe przedsiębiorstwa – zatrudniają mniej niż 50 pracowników – dofinansowanie do 70%
– Średnie przedsiębiorstwa – zatrudniają mniej niż 250 pracowników – dofinansowanie do 60%

Wartość dofinansowania:
Maksymalnie 100 000 zł na przedsiębiorstwo

Jak uzyskać dofinansowanie?

  1. Załóż konto przedsiębiorcy na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/
  2. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą należy założyć profil UCZESTNIK INSTYTUCJONALNY, natomiast wszyscy, którzy będą uczestniczyć w usługach rozwojowych (również przedsiębiorca jeżeli będzie uczestniczyć w usłudze) – UCZESTNIK INDYWIDUALNY.
  3. Skontaktuj się z LANDER’S aby umówić się na spotkanie organizacyjne, gdzie zostanie omówiony program nauczania oraz harmonogram.
  4. Złóż fiszkę wniosku poprzez platformę ePUAP w dniu i o godzinie wskazanej w harmonogramie naborów.
  5. Wypełnij dokumenty zgłoszeniowe OPERATORA z którym zostanie podpisana umowa o dofinansowanie – udzielamy wszelkiej pomocy w tym zakresie
  6. OPERATOR skontaktuje się z Tobą w sprawie podpisania umowy.
  7. Zapisz się i/lub pracowników na usługę na https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ – również udzielamy wszelkiej pomocy w tym zakresie.
  8. Uczęszczaj na kurs.

Ważne informacje

Przedsiębiorca składa fiszkę wniosku nie wcześniej niż 6 miesięcy i nie później niż 2 miesiące 8 przed planowanym terminem rozpoczęcia usługi rozwojowej. Tzn. jeżeli usługa zaczyna się np. 15 maja to fiszkę wniosku należy złożyć najpóźniej do 15 marca.

Ważne linki