What We Do Best

Kursy Językowe

we have no limits

Dlaczego Nasze kursy są skuteczne?

01

Sposób przekazywania wiedzy

Wiedzę przekazujemy w bardzo przystępny sposób, promując nowoczesne metody nauczania, a nasi lektorzy to stała kadra pedagogiczna – pasjonaci, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzą jak skutecznie nauczyć języka obcego. Dlatego też każdy, nawet ten najbardziej oporny na wiedzę słuchacz wyniesie sporo przydatnych umiejętności językowych.

02

Elastyczność

Nasza oferta jest na tyle szeroka i elastyczna, że zarówno zupełny laik, który chciałby zacząć przygodę z językiem obcym, jak również osoba chcąca podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności i zdobyć językowy certyfikat, a nawet stary wyjadacz niemieckiego, pragnący spróbować swoich sił w nauce angielskiego zagrzeje u nas miejsce!

03

Atmosfera

Stawiamy na przyjazną atmosferę podczas kursów, dlatego też wszyscy Landersowicze kończąc zajęcia już czekają na kolejne, by móc znów pochłonąć kolejne dawki wiedzy, a przy tym uciąć krótką pogawędkę z innymi kursantami – oczywiście tylko w języku obcym!

Centrum językowe i szkoleniowe zapewnia doskonałe warunki nauki języków oraz doskonalenia umiejętności zawodowych. Naszym celem jest wsparcie w osiąganiu sukcesów w nauce i pracy poprzez wysokiej jakości szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

MENU

Newsletter

Zapisz się do Newslettera