Pomagamy w rozwoju!

Projekty Unijne

Projekty unijne

Realizacja Projektów Unijnych z Profesjonalizmem!

Nasze doświadczenie w prowadzeniu projektów unijnych pozwala nam nie tylko tworzyć unikalne programy edukacyjne, ale także efektywnie zarządzać ich realizacją. Dzięki temu możemy dostarczać uczestnikom jeszcze bardziej zaawansowane i wszechstronne możliwości nauki oraz rozwoju zawodowego.

Naszym priorytetem jest tworzenie projektów unijnych, które nie tylko odpowiadają na współczesne wyzwania, ale także inspirują i motywują do osiągania coraz to wyższych celów. Współpracując z nami, możesz być pewny/pewna, że uczestniczysz w innowacyjnych inicjatywach, które mają realny wpływ na Twój rozwój osobisty i zawodowy.

Lata z funduszami europejskimi

Nasze projekty

ŚLĄSKI PRACOWNIK 2020 - program specjalistycznych szkoleń zawodowych i językowych

01.09.2020 - 31.12.2021

Zakładał nabycie przez mieszkańców województwa śląskiego, kwalifikacji i formalnych uprawnień do wykonywania zawodów branży spedycyjno-transportowej, tj.: -kierowcy samochodu ciężarowego oraz pracownika magazynowego oraz umiejętności posługiwania się językiem obcym poprzez udział w kompleksowych i specjalistycznych szkoleniach zawodowych i językowych kończących się egzaminem zewnętrznym i wydaniem stosownych dokumentów potwierdzających uzyskane kwalifikacje i kompetencje.

Akademia Dobrego Pracownika

01.08.2019 - 28.02.2021

Zakładał osiągnięcie przez biernych zawodowo mieszkańców woj. śląskiego w wieku 18-29l., którzy nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, tzw. młodzież NEET, statusu pracujących lub kształcących się poprzez zastosowanie zindywidualizowanych instrumentów i usług aktywizacji zawodowo-edukacyjnej

Nowoczesny Zawód - Dobra Praca- program specjalistycznych kursów zawodowych i językowych

01.03.2018 - 30.09.2019

Zakładał nabycie przez mieszkańców województwa śląskiego kompetencji oraz kwalifikacji i formalnych uprawnień do wykonywania zawodów branży spedycyjno-transportowej, tj.: -kierowcy samochodu ciężarowego i pracownika magazynowego oraz umiejętności posługiwania się językiem obcym poprzez udział w kompleksowych i specjalistycznych szkoleniach zawodowych i językowych kończących się egzaminem zewnętrznym i wydaniem stosownych dokumentów potwierdzających uzyskane kwalifikacje i kompetencje.

Przyszłość należy do Ciebie - kompleksowy program rozwoju kwalifikacji w branży TSL

01.09.2016 - 31.03.2018

Zakładał nabycie przez mieszkańców województwa śląskiego, kwalifikacji i formalnych uprawnień do wykonywania zawodów branży spedycyjno-transportowej, tj.: -kierowcy samochodu ciężarowego oraz pracownika magazynowego oraz umiejętności posługiwania się językiem obcym poprzez udział w kompleksowych i specjalistycznych szkoleniach zawodowych i językowych kończących się egzaminem zewnętrznym i wydaniem stosownych dokumentów potwierdzających uzyskane kwalifikacje i kompetencje.

Trampolina do sukcesu - innowacyjny program nauczania dla klas I-III szkoły podstawowej drogą do kreatywnego i interdyscyplinarnego rozwoju dziecka

01.04.2014 - 31.07.2015

Program nauczania „Trampolina do sukcesu” został stworzony na podstawie autorskiej metody nauczania, realizowanej przez zespół specjalistów w trakcie zajęć ogólnorozwojowych z elementami języka angielskiego w Centrum Językowym LANDER’S w Tychach. Inspiracją do stworzenia programu było wspieranie postaw bazujących na komunikacji, budowaniu relacji interpersonalnych oraz pracy zespołowej. Dzięki zastosowaniu aktywnych metod nauczania oraz atrakcyjnych pomocy dydaktycznych program nauczania „Trampolina do sukcesu” jest uniwersalny, dzięki czemu daje możliwość dostosowania pracy z uczniem do otaczającej nas rzeczywistości.

Kruszywa z jakością CE

01.04.2012 - 31.12.2012

Zakładał podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez wzrost umiejętności i kwalifikacji osób w przedsiębiorstwach z obszaru technologii informatycznych i telekomunikacyjnych ICT, z woj. śląskiego.

Akademia trenerów języków obcych

01.04.2011 - 31.04.2012

Zakładał zwiększenie potencjału szkoleniowego woj. śląskiego poprzez nabycie lub podniesienie umiejętności trenerskich uczestników. Głównym celem było przekazanie Uczestnikom specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności z zakresu przygotowania i prowadzenia kursów językowych poprzez szkolenie w zakresie profesjonalnego trenera językowego, potwierdzone uznawanym, międzynarodowym certyfikatem.

Awansuj z nami - szkolenia dla pracowników służby cywilnej

01.09.2010 - 31.07.2011

Celem było podniesienie konkurencyjności na rynku pracy, wzrost kompetencji zawodowych oraz umożliwienie awansu dla pracowników Służby Cywilnej z województwa Śląskiego, poprzez nabycie praktycznych umiejętności profesjonalnego wykorzystania języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym oraz potwierdzenie ich międzynarodowym egzaminem ESOL City and Guilds

Sukces w twoich rękach

01.03.2010 - 30.04.2011

Projekt skierowany do kobiet, mieszkających na terenie woj. Śląskiego, pozostających bez zatrudnienia. Porjekt obejmował szkolenia z języka angielskiego, szkolenia ogólnorozwojowe oraz poznanie przez Uczestniczki własnych predyspozycji zawodowych w oparciu o innowacyjną metodę Miedzynarodowej Metodologii Generetywnego Rozwoju (International Method of iWAM)

Bezpieczeństwo na EUROpejskim poziomie

01.11.2009 - 31.05.2011

Celem było podniesienie konkurencyjności na rynku pracy pracowników Służb zawodowo dbających o porządek i bezpieczeństwo publiczne (służby mundurowe, medyczne, ochrona), poprzez nabycie umiejętności w zakresie posługiwania się ogólnym i branżowym językiem angielskim oraz niemieckim.

Droga do awansu

01.08.2009 - 31.10.2010

Celem było podniesienie konkurencyjności na rynku pracy oraz umożliwienie awansu dla pracowników Służby Cywilnej z województwa Śląskiego, poprzez nabycie praktycznych umiejętności profesjonalnego wykorzystania języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym oraz potwierdzenie ich międzynarodowym egzaminem ESOL City and Guilds

Gotowe na sukces

01.01.2009 - 31.11.2009

Celem była aktywizacja zawodowa kobiet z województwa Śląskiego pozostających bez zatrudnienia. Poprzez szkolenie z języka angielskiego lub włoskiego oraz dwa szkolenia ogólnorozwojowe.

Czas na certyfikat

01.08.2008 - 28.02.2009

opis

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszych social media, aby być na bieżąco z dynamicznym światem naszych realizowanych projektów. 

W naszej sekcji Aktualności będziecie mieć dostęp do najnowszych informacji na temat naszych inicjatyw, sukcesów i osiągnięć. Dzięki regularnym aktualizacjom będziecie mieć możliwość zgłębiania szczegółów projektów, śledzenia postępów i dowiadywania się o możliwościach uczestnictwa.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię projekty edukacyjne, społeczne czy technologiczne, nasza strona będzie Twoim źródłem pełnych i rzetelnych informacji. 

Pamiętaj, że regularne odwiedziny na naszej stronie pomogą Ci zawsze być na czele wydarzeń, nie przegap więc szansy na czerpanie wiedzy z pierwszej ręki. Dołącz do naszego wirtualnego świata projektów i zainspiruj się możliwościami, które stwarzamy

Centrum językowe i szkoleniowe zapewnia doskonałe warunki nauki języków oraz doskonalenia umiejętności zawodowych. Naszym celem jest wsparcie w osiąganiu sukcesów w nauce i pracy poprzez wysokiej jakości szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

MENU

Newsletter

Zapisz się do Newslettera